sobota, 11 kwietnia 2015

Moje perełki.

     Choć swoją kolekcję butów mam dość pokaźną, to zawsze gdzieś z tyłu głowy marzę o kolejnej parze. Do wczoraj, gdzieś z tyłu głowy pałętała mi się myśl "chcę białe trampki". Według mnie trampki pasują do wszystkiego. Jest to kontrowersyjna i sporna kwestia, bo według niektórych ludzi są to buty jedynie do stroju sportowego. Jak dla mnie, dobrze dobrane trampki można ubrać zarówno do rurek zestawionych z koszulkami, jak i do sukienek oraz spódniczek.

     Swoją zdobycz - piękne, bieluśkie trampeczki upolowałam w Big Starze, na dziale męskim. Czy to hańba nosić męskie buty? Hm, dla mnie nie. Szczególnie jeśli nie należy się do osób posiadających malutkie stópki. Kosztowały 56 złotych i moim zdaniem, łudząco przypominają buty Converse. Myślę, że jeżeli komuś pieniądze nie wysypują się z portfela, a chce sobie kupić dobre, ładne trampki to spokojnie może zainwestować właśnie w te z Big Stara. Są równie estetycznie i porządnie zrobione, różnią się jedynie detalami i oczywiście firmą.

     Możesz dostać je tutaj: klik!

Piękne, nie?
Buźka :*

6 komentarzy:

 1. Kiedyś się z trampkami nie rozstawałam! :p

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne!:*
  obs/obs?
  http://mylife-tasia.blogspot.com/2015/04/romweklik.html
  KOCHANA POKLIKASZ? BARDZO PROSZĘ :* JEŚLI POKLIKASZ NAPISZ UCZCIWIE (sprawdzam kto kliknął) ODWDZIĘCZĘ SIĘ W 1000% ZAOBSERWUJE I POLECĘ TWOJEGO BLOGA:):*

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne są te trampki, marzę o białych!!

  obserwuje :)

  esmella.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz rację, śliczne buty, wyglądają w zasadzie identycznie, jak convy :) Nie widać w ogóle, że męskie :) U mnie nie zdałby niestety egzaminu, bo niszczę buty, więc zaraz byłyby czarne, a szkoda, bo również mi się takie marzą :)
  + UWIELBIAM CIĘ ZA NAZWĘ! ♥
  http://sloiczeknutelli.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, w pierwszym momencie myślałam, że to conversy! :)
  Zaobserwowałam i zapraszam http://nataliexbrunette.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne. ♥
  roxannee-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń